Özgürlük Mücadelesi - Freedom 2015 Torrent Film indirÖzgürlük Mücadelesi - Freedom 2015 Torrent Film indir

Özgürlük Mücadelesi indir, Özgürlük Mücadelesi filmi indir, Özgürlük Mücadelesi 2015 indir, Özgürlük Mücadelesi torrent indir, Özgürlük Mücadelesi türkçe dublaj film indir, Özgürlük Mücadelesi , Özgürlük Mücadelesi 2015, Freedom indir, Freedom filmi indir, Freedom 2015 indir, Freedom torrent indir, Freedom türkçe dublaj film indir, Freedom , Freedom 2015 gibi bir çok detay sitemizde bulunmaktadır.

Özgürlük Mücadelesi - Freedom 2015 Torrent Film indir

Tür: Dram , Aile Filmleri
Ülke:ABD
Yönetmen: Peter Cousens
Oyuncular: Cuba Gooding Jr. , William Sadler , Sharon Leal , Diane Salinger , David Rasche
İmdb Puanı: 6,3
Vizyon Tarihi: 2015
Süre: 115 Dakika


Özgürlük Mücadelesi - Freedom 2015 adlı filmin o çok güzel olan içeriğini anlatmaya geçmeden önce filmin dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerine bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Peter Cousens gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Cuba Gooding Jr. , William Sadler , Sharon Leal , Diane Salinger , David Rasche gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin vizyona daha geçen sezon girdiği için çok sayıda kişi filmi tekrar tekrar izleme fırsatı buldu ve halen daha indirmek için sizlerden istek bölümüne yazılar yazdı ve bizde onları kırmamak için sitemizde paylaşma gereksinimi bulduk. Filmin şimdi ise o güzel içeriğini anlatmaya başlayacak olursak. Filmde bir gemi ile seyahat eden binlerce insan aslında ölüme doğru götürülmektedir. Bu durumu fark eden kişi veya kişilerin oluşturmuş oldukları güç birliği ile özgürlük yolunda nasıl adım atılacağını anlatan filmlerden sadece bir tanesidir. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Ama sizler filmin tadı kaçınca izlememezlik yapar iseniz çok ama çok yanlış yapmış olursunuz. LimitsizDayi.org herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


Özgürlük Mücadelesi - Freedom 2015 Torrent Film indir

Özgürlük Mücadelesi - Freedom 2015 Torrent Film indir

Özgürlük Mücadelesi - Freedom 2015 Torrent Film indirÖzgürlük Mücadelesi - Freedom 2015 Torrent Film indir

Özgürlük Mücadelesi - Freedom 2015 Torrent Film indir
Özgürlük Mücadelesi - Freedom 2015 (XviD)

Share |
Geri Dön
Adınız:* *
E-Mail:* *
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle

Resimde görünen,
iki kelimeyi girin: *