Muhteşem Boccaccio 2015 XviD Türkçe Dublaj indir

 • Aile Filmleri / Dram Filmleri
 • 12-06-2016, 12:08
 • 260
 • 0
 • ByFurkan67


 • Muhteşem Boccaccio 2015 XviD Türkçe Dublaj indir

  Muhteşem Boccaccio indir, Muhteşem Boccaccio filmi indir, Muhteşem Boccaccio 2015 indir, Muhteşem Boccaccio torrent indir, Muhteşem Boccaccio türkçe dublaj film indir, Muhteşem Boccaccio , Muhteşem Boccaccio 2012 gibi bir çok detay sitemizde bulunmaktadır.

  Muhteşem Boccaccio 2015 XviD Türkçe Dublaj indir

  Tür: Aile , Dram Filmleri
  Ülke:ABD
  Yönetmen: Rupert Sanders
  Oyuncular: Scarlett Johansson , Juliette Binoche , Michael Pitt , Takeshi Kitano , Michael Wincott
  İmdb Puanı: 5,7
  Vizyon Tarihi: 2015
  Süre: 109 Dakika


  Muhteşem Boccaccio 2015 adlı filmin o canım güzel içeriğini anlatmaya geçmeden önce filmin dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerini sizler ile paylaşacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Rupert Sanders gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Scarlett Johansson , Juliette Binoche , Michael Pitt , Takeshi Kitano , Michael Wincott gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin vizyona girmiş olmasının üstünden daha bir yıl gibi bir süre geçmiş olsa da film her geçen gün biraz daha çok izlenen filmlerden bir tanesi olmayı başaran bir kişilik özelliğine sahiptir. Filmin şimdi ise içeriğini anlatacak olursak. Filmde Bir tane kişi okumuş olduğu çok sayıdaki masallarda hazine avcıları gibi kendisi de bir gün bir kişiden duymuş olduğu hazine lafına ortak olmak için sadece o adam altın bulma aletini ben getiririm der o karşıda ki adam bunu kabul eder ve ortaklaşa bir gün bir kaç kişi ile güpegündüz kazı yapmaya başlarlar ve bu adamları gören kişileri polislere şikayet ederler. Polisler oraya gelmiş olsa da o adamların kendine ait yerleri oldukları için polis onlara karışamaz. Ama bu Gelin adlı film çok sayıda izlenme ile sizleri baş başa bırakır. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. LimitsizDayi.org herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


  Muhteşem Boccaccio 2015 XviD Türkçe Dublaj indir

  Muhteşem Boccaccio 2015 XviD Türkçe Dublaj indir

  Muhteşem Boccaccio 2015 XviD Türkçe Dublaj indir  Muhteşem Boccaccio 2015 XviD Türkçe Dublaj indir

  Muhteşem Boccaccio 2015 XviD Türkçe Dublaj indir
  Muhteşem Boccaccio 2015 (XviD)

  Muhteşem Boccaccio 2015 XviD Türkçe Dublaj indir
  Muhteşem Boccaccio 2015 (XviD)


  Share |
  Geri Dön
  Adınız:* *
  E-Mail:* *
  Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle

  Resimde görünen,
  iki kelimeyi girin: *