En İyi Teklif - The Best Offer 2013 Türkçe Dublaj indirEn İyi Teklif - The Best Offer 2013 Türkçe Dublaj indir

En İyi Teklif indir, En İyi Teklif türkçe dublaj indir, En İyi Teklif film indir, En İyi Teklif tek part indir, En İyi Teklif full indir, En İyi Teklif torrent indir, The Best Offer indir, The Best Offer torrent indir, The Best Offer türkçe dublaj indir gibi bir çok detay sitemizde bulunmaktadır.

En İyi Teklif - The Best Offer 2013 Türkçe Dublaj indir

Tür: Dram ve Aksiyon Filmleri
Ülke:Italya
Yönetmen: Giuseppe Tornatore
Oyuncular: Geoffrey Rush , Jim Sturgess , Sylvia Hoeks , Donald Sutherland , Liya Kebede
İmdb Puanı: 7,8
Vizyon Tarihi: 2013
Süre: 131 Dakika


En İyi Teklif - The Best Offer 2013 Virgil Oldman adındaki ülkenin en gelişimleri bulunan bir kişinin özelliğini sizlere sunmaktayız. Bu adam alanında en iyi bir kişilik özelliğine sahip olduğu gibi çok beğenilen bir koleksiyona sahiptir. Bu yüzden çok sayıda kişi bu koleksiyonları çalmaya kalkıştığı için o adam ilk başta bunları çalınmaması için görevli tutar ve bu sefer görevliler o koleksiyonu çalmaya başladığında onları fark eden bu adam işten kovar. Daha sonra bu koleksiyonlara sahip çıkamayacağını düşünen o adam artık o koleksiyonu satılığa çıkartır. Bunun böyle de olmayacağını düşünen bu adam on bir milyon liraya açık arttırma merkezine satar. Daha sonra ise o adamın satmış olduğu bu koleksiyon açık arttırma ile geri satılma çabasındadır. Onu almak isteyen kişiler açık artırma sayesinde kırk dört bin dolara kadar yükselir. Daha sonra o kadar başka para vererek kişi olmadığı için o koleksiyon o çok fazla para teklif eden adama satılır. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır. Filmin şimdi ise dış koltuklarında yer alan kişilere bakacak olursak. Filmin yönetmenliği Giuseppe Tornatore gibi bir isimde dir. Oyuncular ise Geoffrey Rush , Jim Sturgess , Sylvia Hoeks , Donald Sutherland , Liya Kebede gibi bir çok ünlüden oluşmaktadır. Yüz otuz bir dakikalık bu film gerçekten çoğu kişiyi kendine bağlamayı başaran filmlerden bir tanesi olduğu 7,8 gibi bir imdb ye sahip olmasından anlıyoruz. LimitsizDayi.org herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


En İyi Teklif - The Best Offer 2013 Türkçe Dublaj indir

En İyi Teklif - The Best Offer 2013 Türkçe Dublaj indirEn İyi Teklif - The Best Offer 2013 Türkçe Dublaj indir

En İyi Teklif - The Best Offer 2013 Türkçe Dublaj indir
En İyi Teklif - The Best Offer 2013 - Film indir (XviD)

En İyi Teklif - The Best Offer 2013 - Film indir (720p)


Share |
Geri Dön
Adınız:* *
E-Mail:* *
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle

Resimde görünen,
iki kelimeyi girin: *