Dalga - The Wave 2015 Türkçe Dublaj - Film indirDalga - The Wave 2015 Türkçe Dublaj - Film indir

Dalga, Dalga türkçe dublaj indir, Dalga film indir, Dalga tek part indir, Dalga full indir, Dalga torrent indir, The Wave indir, The Wave indir, The Wave dublaj indir gibi bir çok detay sitemizde bulunmaktadır.

Dalga - The Wave 2015 Türkçe Dublaj - Film indir

Tür: Dram , Aksiyon Filmleri
Ülke:Norveç
Yönetmen: Roar Uthaug
Oyuncular: Kristoffer Joner , Ane Dahl Torp , Thomas Bo Larsen , Fridtjov Såheim , Herman B.
İmdb Puanı: 6,7
Vizyon Tarihi: 2015
Süre: 99 Dakika


Dalga - The Wave 2015 adlı filmin içeriğini anlatmadan önce dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerine bakalım. Filmin yönetmenliğini Roar Uthaug gibi bir isim üstlenmiştir. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Kristoffer Joner , Ane Dahl Torp , Thomas Bo Larsen , Fridtjov Såheim , Herman B. gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin almış olduğu imdb puanı ise 6,7 gibi mükemmel bir değeri göstermiş olsa da sinemalar değerlendirmesi her zaman olduğu gibi daha yüksek olan 7,8 gibi bir imdb puanını göstermektedir. Filmin şimdi ise içeriğini anlatacak olursak. Filmde bir aile ülkede çıkan sorunlar yüzünden bulundukları yerden taşınma kararı alırlar ve o taşınma esnasında kendilerine ait olan bir gemi ile yola çıkarlar. Asıl hedefleri komşu ülkeye geçmektir. Ama komşu ülkeye geçmeye çalışan bu kişiler çok ama çok büyük bir fırtına ile karşılaşırlar. Ama bu fırtına onları o kadar etkileyecek ki oradan kurtulmama gibi şansları da vardı. Bu yüzden bunlar motorları hızlandırır ve bir an önce kıyıya varmaya çalışırlar. Ama onlar istedikleri gibi hızda gidemedikleri için denizin kabarmasına neden olan fırtına çok kuvvetli dalgaları elde etmeye başlıyordu. Bakalım bu kişiler ölüm kalım savaşından nasıl çıkacaklar hep beraber izleyerek anlayacağız. LimitsizDayi.org herekse canı gönülden iyi seyirler diler.


Dalga - The Wave 2015 Türkçe Dublaj - Film indir

Dalga - The Wave 2015 Türkçe Dublaj - Film indir

Dalga - The Wave 2015 Türkçe Dublaj - Film indirDalga - The Wave 2015 Türkçe Dublaj - Film indir

Dalga - The Wave 2015 Türkçe Dublaj - Film indir
Dalga - The Wave 2015 - Film indir (XviD)

Dalga - The Wave 2015 - Film indir (720p)

Dalga - The Wave 2015 - Film indir (1080p)


Share |
Geri Dön
Adınız:* *
E-Mail:* *
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle

Resimde görünen,
iki kelimeyi girin: *