Abluka - Frenzy 2015 XviD Yerli Film indir

 • Dram Filmleri / Yerli Filmler
 • 17-04-2016, 18:30
 • 2820
 • 0
 • ByFurkan67


 • Abluka - Frenzy 2015 XviD Yerli Film indir

  Abluka, Abluka indir, Abluka torrent indir, Abluka filmi indir, Abluka 2015 , Abluka full izle, Abluka yerli film , Frenzy, Frenzy indir, Frenzy torrent indir, Frenzy filmi indir, Frenzy 2015, Frenzy full izle, Frenzy yerli film indir gibi bir çok detay sitemizde bulunmaktadır.

  Abluka - Frenzy 2015 XviD Yerli Film indir

  Tür: Dram Filmleri
  Ülke:Türkiye - Fransa
  Yönetmen: Emin Alper
  Oyuncular: Tülin Özen , Mehmet Özgür , Ozan Akbaba , Müfit Kayacan , Berkay Ateş
  İmdb Puanı: 7,6
  Vizyon Tarihi: 2015
  Süre: 117 Dakika


  Abluka - Frenzy 2015 adlı filmin içeriğini anlatmaya geçmeden önce filmin şimdiki dış bilgilerine bakacak olursak. Filmin dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzleri ise az sonra vereceğimiz isimlerden oluşmaktadır. Filmin yönetmenlik koltuğunda Emin Alper gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Tülin Özen , Mehmet Özgür , Ozan Akbaba , Müfit Kayacan , Berkay Ateş gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin dış bilgileri dediğimiz üstteki bilgilerin bazılarıdır. Sizler o bilgileri ayrıntılı izlemek için üstteki film detayları bölümünden fark edebilirsiniz. Şimdi ise filmin içeriğini anlatacak olursak. Filmde Kadir adında sert ve kaba bir adam vardır. Kadir son yirmi yılını hapse adamış olsa da hapisten çıkar ve arkadaşı olan Hamza adlı şahsın yanına gider. Daha sonra Hamza o arkadaşına iş bulur ve etkili bir derece de işinde başarılı olan Kadir artık kaba ve sert biri olmayı kafasından silmeye çalışır. Bu Kadir bir Muhbir olarak işini devam ettirmektedir. Muhbir dediğimiz işi ise geceleri gecekondu bölgelerini gezecek ve çöpleri karıştıracak o çöpler içerisinde yabancı bir isim gördüğü anda kendisi müdahale etmeyecek başka bir ekibe çağıracaktır. Kadirin ilerleyen sahnelerde değişik bölümlerle karşımıza çıkacak hep beraber izliyorum. Çünkü filmin içeriğini baya bir anlattığımı düşünüyorum. Filmin vizyona çok kısa bir süre önce vizyona girmesinden kaynaklı çok sayıda kişi bizden bu filmi yayınlamamızı istedi. LimitsizDayi.org herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


  Abluka - Frenzy 2015 XviD Yerli Film indir

  Abluka - Frenzy 2015 XviD Yerli Film indir  Abluka - Frenzy 2015 XviD Yerli Film indir

  Abluka - Frenzy 2015 XviD Yerli Film indir
  Abluka - Frenzy 2015 (XviD)

  Abluka - Frenzy 2015 XviD Yerli Film indir
  Abluka - Frenzy 2015 (XviD)


  Share |
  Geri Dön
  Adınız:* *
  E-Mail:* *
  Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle

  Resimde görünen,
  iki kelimeyi girin: *