Baskın: Karabasan 2015 Yerli Film indir

 • Korku Filmleri / 720p film indir
 • 9-04-2016, 11:37
 • 2564
 • 1
 • ByFurkan67


 • Baskın: Karabasan 2015 Yerli Film indir

  Baskın: Karabasan filmi indir, Baskın: Karabasan filmi, Baskın: Karabasan 2015, Baskın: Karabasan torrent indir, Baskın: Karabasan yerli film indir, Baskın: Karabasan tek parça indir, Baskın: Karabasan 720p indir gibi bir çok detay sitemizde bulunmaktadır.

  Baskın: Karabasan 2015 Yerli Film indir

  Tür: Korku Filmleri
  Ülke:Türkiye
  Yönetmen: Can Evrenol
  Oyuncular: Muharrem Bayrak , Ergun Kuyucu , Sabahattin Yakut , Görkem Kasal , Fatih Dokgöz
  İmdb Puanı: 5,8
  Vizyon Tarihi: 2015
  Süre: 104 Dakika


  Baskın: Karabasan 2015 filmde bir kaç polis akşamın çökmesi ile birlikte polis şirketine ait bir araç ile bir kişinin akşam devriyesine kalması sebebiyle devriye kalmayan kişileri evine bırakan bu kişi yolda araç ile ilerler iken karşısına çıkan beyaz bir şeyin araç altında kaldığını düşünürler ve o anda hemen fren yapan araçtan inen bu kişiler aracın altına falan bakmaya başlarlar. Ama ortada bir şey olmadığını gören bu kişiler artık yavaş yavaş korkmaya başlarlar. Korkma sebepleri bu gün iş yerinde yani karakolda duymuş oldukları bir haber ile akılları karışmıştır. Duymuş oldukları haber ise çok etkileyici tarzdan dır. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşünerek filmi izlemeyi yarıda bırakacaksınız. Çünkü çoğu kişi filmi bu yüzden yarıda bırakmıştır. Filmin şimdi ise dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerine bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Can Evrenol gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Muharrem Bayrak , Ergun Kuyucu , Sabahattin Yakut , Görkem Kasal , Fatih Dokgöz gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin almış olduğu imdb puanı 5,8 gibi bir değerde olmuş olsa da sinemalar değerlendirmesi ise 7,3 gibi bir değerdedir. Filmi indirerek bizlere destek olmuş olursunuz. LimitsizDayi.org herekse canı gönülden iyi seyirler diler.


  Baskın: Karabasan 2015 Yerli Film indir

  Baskın: Karabasan 2015 Yerli Film indir



  Baskın: Karabasan 2015 Yerli Film indir

  Baskın: Karabasan 2015 Yerli Film indir
  Baskın: Karabasan 2015 - Film indir (XviD)

  Share |
  Geri Dön
  Avatar
  1

  teşekkür ederiz
  Cevapla   
  Adınız:* *
  E-Mail:* *
  Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle

  Resimde görünen,
  iki kelimeyi girin: *