http://hdfilmpanosu.com/hep-yek-2-izle-yerli-komedi-full-hd/ Revep ivedik 5 izle Yerli Film Hdfilmdenizi.net » Film indir - Torrent film indir Limitsizdayi.org

Revep ivedik 5 izle Yerli Film Hdfilmdenizi.net

 • Yerli Filmler
 • 8-01-2017, 18:27
 • 673
 • 0
 • ByFurkan67
 • Revep ivedik 5 izle Yerli Film Hdfilmdenizi.net


  Filmimiz Recep ivedik 5 izle benim pek başarılı bulmadığım ama halkımız tarafından oldukça başarılı sayılan ve yanılmıyorsam izlenme rekorunu elinde bulunduran efsane serinin devamı benim aramın pek iyi olduğu söylenemez bu yapımla ama izlenmesi ve verilen emekle bu kadar büyük başarı yakalamasını takdir ediyorum. Sonuçta Türk sinema tarihinin en başarılı komedi filmi serisi, filmi neden beğenmediğimi anlatmak istiyorum sizlere ama pek umurunuzda olacağını sanmıyorum sizlere benim itiraz ettiğim şey bu filmde ki işlenen konunun biraz saçma olması oyunculuklar başarılı oldukça ona bir lafım yok hikaye genelde saçma oluyor.

  Ve film deki olaylar genellikle absürt ve saçma oluyor komik oluyorlar ama ona bir lafım yok. Recep ivedik 5 full izle sanırım bu filmin başarılı olmasının sebebi herkes tarafından anlanan basit olayların işlenmesi yoksa bu filmden daha çok mizah içeren filmler bunun yarısı kadar izlenmeye ulaşamıyor çünkü esprilerin anlanması için oldukça düşünülmesi gerek ve anladıklarında bu filmden çok daha komik olduğunu anlıyorlar. Film de beğenmediğim bir konu da esprilerin oldukça küfürlü olması ve çocuklara hitap etmemesi bu filmde yapılan bazı olumsuz hareketler çocukların bilinç altına işledi ve ahlaklarını bozdu buna katılan onlarca kişi bulabilirsiniz sokakta bile. Son film de böyle olayların azaldığını gördük kötü espriler azaldı ve oldukça ilgi çeken bir hikaye eklendi çocuklar için güzel şeyler yapan mahalle abisine dönüştü elemanımız recep.

  Peki ne işlenmişti en son hikaye olarak. Bu seri ile yanılmıyorsam 2007 yılında tanıştık daha sonra da olabilir aklım başımda değil buralar aşık oldum her halde ondan olabilir. Recep ivedik 5 hd izle mahalle abisi görevine gelmişti ve çocuklara en çok ilgi duyulan spor olan futbolu öğretiyordu. Mahallede bulunan boş arsada tabi bir şeylerin ters gitmesi lazım hikayenin devam etmesi için, çocukların top oynadığı arsayı zengin bir eleman satın alıyordu ve recebin mahalle abisi olarak geri alması gerekiyordu bu arsayı çocuklar için oda televizyonda yayınlanan ıssız ada programına katılıp yarışmada büyük ödülü kazanıyordu biraz örnek bir davranış sergiledi son filmde bakalım şimdi neler göreceğiz, şimdilik hdfilmdenizi.net iyi seyirler diler.
  Share |
  Geri Dön
  Adınız:* *
  E-Mail:* *
  Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle

  Resimde görünen,
  iki kelimeyi girin: *